Oferta

Nasze produkty

Śmietana 12% (opakowanie 200g i 400g)


Tradycyjna i naturalnie gęsta. Tak określić można naszą śmietanę. Dzięki temu smak, zapach i skład jest taki, jak od prawdziwego mleczarza. Żadnych tajemniczych i niepotrzebnych dodatków. Świetnie sprawdzi się w Twojej kuchni jako nakrycie głowy dla jagód, ciepła pierzynka dla szparagów czy ozdoba deseru. 

Zobacz kartę produktu


Śmietana 18% (opakowanie 200g i 400g)  


Francuzi mają creme fraîche, Anglicy sour cream, a my kwaśną śmietanę.  Znając zalety naszej śmietany, do czego jej użyjesz: zupy, sosu, a może do sałatki na zimno? Jedno jest pewne: dajemy Ci gwarancję, że nasz wyrób  jest gęsty, o jednolitej konsystencji, z wyczuwalnym posmakiem śmietanki z polskiego mleka. 

Zobacz kartę produktu


Śmietanka 30% (opakowanie 200g, 5l i 20l) śmietanka 36% (opakowanie 5l i 20l)


Im więcej procent ma śmietanka, tym lepiej będzie się ją ubijać. Z naszej popularnej kremówki wyjdzie Ci bita śmietana jak marzenie. Wyobraź sobie aksamitną bazę do przekładania tortów lub kremową konsystencję potraw po jej dodaniu? Czujesz ten smak? Przypomina prawdziwą śmietankę prosto od krowy. Wybierając takie produkty masz pewność, że korzystasz ze smacznych i zdrowych składników w swojej kuchni oraz, że wspierasz producentów, dla których liczy się jakość i zadowolenie klienta. 

Zobacz kartę produktu