Aktualności

Decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nasze twarogi sudeckie (półtłusty i chudy) otrzymały Znak Poznaj Dobrą Żywność.

Oznaczenie znakiem jakości Poznaj Dobrą Żywność jest wyróżnieniem artykułu rolno-spożywczego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz rzetelną i wiarygodną informacją, która pomaga konsumentom w wyborze artykułów rolno-spożywczych, spełniających wyróżniające, specyficzne cechy jakości handlowej lub wymagania jakości handlowej. Tym samym realizowany jest cel polityki Unii Europejskiej w zakresie żywności, polegający na poszerzaniu obszaru wysokiej jakości i różnorodności żywności na wewnętrznym rynku Unii Europejskiej (źródło)
Hurtownia spożywcza SM KaMos ul. Towarowa 41, 58-400 Kamienna Góra. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00 – 17:00, w soboty w godzinach 5:00 – 13:00.
Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja targów Smaki Regionów. Jak i w poprzednich latach nie mogło zabraknąć naszej Spółdzielni. 26 września Prezes Zarządu SM KaMos Pan Jerzy Lelito odebrał z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Krzysztofa Jurgiela prestiżowy znak Poznaj Dobrą Żywność dla naszego SERA PLEŚNIOWEGO (jest to już druga certyfikacja naszego sera tym znakiem).
Już po raz IV spotkaliśmy się nad naszym kamiennogórskim zalewem. Tegoroczne Święto Mleka – jak i poprzednie – odbyło się w bardzo miłej atmosferze przy bardzo licznym udziale mieszkańców naszego powiatu. Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje podobały się Państwu. Do zobaczenia za rok.
Sieć supermarketów Piotr i Paweł wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, poszukujących oryginalnych produktów o znanym pochodzeniu zaprosiła nas do współpracy w ramach Wrocławskiego Targowiska Piotr i Paweł. Klienci jednego z supermarketów mieli okazje spróbować Kamiennogórskiego Sera Pleśniowego oraz pozostałych produktów SM „KaMos".
Nasz ser pleśniowy wygrał główną nagrodę w konkursie NAJLEPSZY PRODUKT TARGÓW TRADYCYJNYCH I EKOLOGICZNYCH REGIONALIA 2016
Nasz ser otrzymał ZŁOTY MEDAL w konsumenckim konkursie sera Szefów Kuchni Golden Cheese Poland organizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie szefów Kuchni i Cukierni w kategorii Ser na pizzę.

Pizza z KaMosem to bowiem wspaniałe doznanie dla podniebienia!
Nasz ser pleśniowy otrzymał medal
na poznańskich targach
Smaki Regionów